User:Rokujou: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 48: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Flag-us.png|14]] || [[Image:CAvNEW.png]] || [[File:Dunno.png|54px]] || [[File:Dunno.png|54px]] || B___________ || 47 || ??? | | [[File:Flag-us.png|14]] || [[Image:CAvNEW.png]] || [[File:Dunno.png|54px]] || [[File:Dunno.png|54px]] || B___________ || 47 || ??? | ||
|- | |||
| [[File:Flag-us.png|15]] || [[Image:LuCielNEW.png]] || [[File:Dunno.png|54px]] || [[File:Dunno.png|54px]] || Chiliarch || 1 || ??? | |||
|} | |} | ||