Phoenix Talon: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Line 12: | Line 12: | ||
<br> | <br> | ||
== Skill Information | == Skill Information<br> == | ||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" align="left" width="0" style="border-collapse: collapse;" | {| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" align="left" width="0" style="border-collapse: collapse;" | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | '''Skill Lv'''<br> | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | '''Max Hits'''<br> | ||
| colspan=" | | colspan="4" | '''Damage'''<br> | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | '''Burn Status Duration'''<br> | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | '''Movement/Air Speed Increase<br>'''<br> | ||
| rowspan="3" | '''Magic Absorbtion'''<br> | |||
| rowspan="3" |'''Buff Duration'''<br> | |||
| rowspan="3" | '''MP''' | |||
| rowspan="3" | '''Cooldown''' | |||
|- | |- | ||
| ''' | | colspan="2" | '''Normal'''<br> | ||
| ''' | | colspan="2" | '''Awakening'''<br> | ||
|- | |- | ||
| 1 | | '''7 Hits''' | ||
| rowspan="7" | | | '''Final Hit''' | ||
| '''7 Hits''' | |||
| '''Final Hit''' | |||
|- | |||
| 1<br> | |||
| rowspan="7" | 8 | |||
| ???%<br> | |||
| ???% | |||
| ???%<br> | |||
| ???% | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
| | | | ||
| rowspan="7" | 300 | |||
| rowspan="7" | 30 Seconds | |||
|- | |||
| 2<br> | |||
| ???%<br> | |||
| ???% | |||
| ???%<br> | |||
| ???% | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | 3<br> | ||
| ???%<br> | |||
| ???% | |||
| ???%<br> | |||
| ???% | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
| | | | ||
|- | |||
| 4<br> | |||
| ???%<br> | |||
| ???% | |||
| ???%<br> | |||
| ???% | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | 5<br> | ||
| | | 274%<br> | ||
| | | 245% | ||
| | | 361%<br> | ||
| | | 356% | ||
| | | 20 Seconds<br> | ||
| | | 20%<br> | ||
| 10 MP<br> | |||
| 30 Seconds | |||
|- | |- | ||
| | | 6<br> | ||
| | | ???%<br> | ||
| ???% | |||
| ???%<br> | |||
| ???% | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | 7<br> | ||
| | | ???%<br> | ||
| | | ???% | ||
| | | ???%<br> | ||
| | | ???% | ||
| | | <br> | ||
| <br> | |||
| <br> | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> <br> | ||
<br> | <br> | ||
Line 69: | Line 120: | ||
<br> | <br> | ||
<br> | |||
<br> | |||
== Tips and Details == | == Tips and Details == |