Particle Ray/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
→技能信息
IceSoulMOG (talk | contribs) (→细节与贴士) |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
! 普通 !! [[Awakening_Mode/zh-hans|觉醒]] !! 普通 !! 聚光 !! 散光 !! 追踪 !! 融合 | ! 普通 !! [[Awakening_Mode/zh-hans|觉醒]] !! 普通 !! 聚光 !! 散光 !! 追踪 !! 融合 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 25 || 150% || 192% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 25 || 150% || 192% || rowspan="24" | 1200 || colspan="2" rowspan="24" | 5 || rowspan="24" | 15 || rowspan="24" | 10 || rowspan="24" | 30 || rowspan="24" | 100 MP || rowspan="24" | 8 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 155% || 198% | | align="left" | 2 || 155% || 198% | ||
Line 63: | Line 63: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 18 || 71 || 233% || 298% | | align="left" | 18 || 71 || 233% || 298% | ||
|- | |||
| align="left" | 19 || 74 || 238% || 304% | |||
|- | |||
| align="left" | 20(M) || 77 || 243% || 311% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || rowspan=4 | -* || 248% || 317% | |||
|- | |||
| align="left" | 22 || 252% || 323% | |||
|- | |||
| align="left" | 23 || 257% || 329% | |||
|- | |||
| align="left" | 24 || 262% || 336% | |||
|} | |} | ||
{{SkillTextCN|等级限制|20}} | {{SkillTextCN|等级限制|20}} |