Scaldic Sword: Difference between revisions
From Elwiki
m
no edit summary
IceSoulMOG (talk | contribs) |
mNo edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
| | | | ||
| {{SkillText|Annihilation}} | | {{SkillText|Annihilation}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|TrueKR|MPUsage|20}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |