Magic Staff: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 59 || 345% || 35% | | align="left" | 3 || 59 || 345% || 35% | ||
|} | |||
<br> | |||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | |||
|- style="background:{{ColorSel|CharLight|Aisha}}" | |||
! Combo !! Damage | |||
|- | |||
| '''X''' || 75% Mag. Damage x3 | |||
|- | |||
| X'''X''' || 75% Mag. Damage x3 | |||
|- | |||
| XX'''X''' || 42% Mag. Damage x2 | |||
|- | |||
| XXX'''HoldX''' || 48% Mag. Damage x2 | |||
|- | |||
| >>'''X''' || 108 Mag. Damage x6 | |||
|- | |||
| ^'''X''' || 56% Mag. Damage x2 | |||
|- | |||
| >>^'''X''' || 108 Mag. Damage x6 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |