Install - Ultimate Fury: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 11: | Line 11: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| {{SkillText|Dynamo Factory|Ultimate Fury | | {{SkillText|Dynamo Factory|Ultimate Fury}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| {{SkillText|Nasod Armor Combo}} | | {{SkillText|Nasod Armor Combo}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|DMP Usage|3|Ultimate Fury}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |