Burning Nasod Hand: Difference between revisions
→Affected Combos
Gameboy224 (talk | contribs) |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 38: | Line 38: | ||
| ZZ'''XX''' || '''XX>XXX''' || ZZ'''X>X''' | | ZZ'''XX''' || '''XX>XXX''' || ZZ'''X>X''' | ||
|- | |- | ||
| >>'''X''' || >>^'''ZX''' || ZZZ'''X''' | | >>'''X''' || >>^'''ZX''' || >>^X'''X''' | ||
|- | |||
| || || ZZZ'''X''' | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |