Howling Wolf: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 67 || 50% || 60% | | align="left" | 3 || 67 || 50% || 60% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 94 || 70% || 80% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |