Blooming Flame: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
| align="left" | 2 || 51 || Seconds || % || MP || Seconds || Seconds | | align="left" | 2 || 51 || Seconds || % || MP || Seconds || Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 59 || 2 Seconds || 10% || 1 MP || 20 Seconds || 20 Seconds | | align="left" | 3 || 59 || rowspan=2 | 2 Seconds || rowspan=2 | 10% || rowspan=2 | 1 MP || rowspan=2 | 20 Seconds || rowspan=2 | 20 Seconds | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 92 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |