Mobile Shelling: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
! Upward !! Downward !! Depth | ! Upward !! Downward !! Depth | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 35 || rowspan= | | align="left" | 1 || 35 || rowspan=4 | 969% || rowspan="4" | ~35° || rowspan="4" | ~25° || rowspan="4" | 25° || 10% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 51 || 20% | | align="left" | 2 || 51 || 20% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 59 || 30% | | align="left" | 3 || 59 || 30% | ||
|- | |||
| align="left" | 3 || 92 || 40% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |