Hidden Records: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
m (Text replacement - "'''[Passive]'''" to "{{SkillType|P}}") |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 59 || 30 || 30% || 20% || +1 | | align="left" | 3 || 59 || 30 || 30% || 20% || +1 | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 93 || 40 || 40% || 25% || +1.25 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |