Lord of Terror: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
m (Text replacement - "'''[Passive]'''" to "{{SkillType|P}}") |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 32: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 56 || 20% || 80% || 40% | | align="left" | 3 || 56 || 20% || 80% || 40% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 94 || % || % || % | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |