Communication - Restoration: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
m (Text replacement - "'''[Passive]'''" to "{{SkillType|P}}") |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
| align="left" | 2 || 46 || +?? (??) || ?% || ??% | | align="left" | 2 || 46 || +?? (??) || ?% || ??% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 47 || | | align="left" | 3 || 47 || +1.3 (0.5) || 8% || 21% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 92 || +?? (??) || ?% || ??% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |