Chain Powder/zh-hans: Difference between revisions
no edit summary
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| | | | ||
| {{SkillTextCN|ECP}} | | {{SkillTextCN|ECP}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillTextCN|真|连锁突击}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |