User:S910302tw: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
! Server !! Class !! ID !! Level !! PvP<br>Rank !! Ereda<br>Rank !! Guild | ! Server !! Class !! ID !! Level !! PvP<br>Rank !! Ereda<br>Rank !! Guild | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" | [[Image:Flag-tw.png]] || [[Image:CrRTransNEW.png]] || 小太刀天羽 || 99 || [[Image:RankSS.png]] || [[Image:RankSSS2.png]] || rowspan=6 | 花馥魅雨 | ||
|- | |- | ||
| [[Image:NBTransNEW.png]] || 莉緹婭 || 99 || - || [[Image:RankA2.png]] | | [[Image:NBTransNEW.png]] || 莉緹婭 || 99 || - || [[Image:RankA2.png]] | ||
Line 14: | Line 14: | ||
| [[Image:CNNEW.png]] || 櫻庭千羽 || 85 || - || [[Image:RankE2.png]] | | [[Image:CNNEW.png]] || 櫻庭千羽 || 85 || - || [[Image:RankE2.png]] | ||
|- | |- | ||
| [[Image:DWNEW.png]] || 言靈水之月 || | | [[Image:DWNEW.png]] || 言靈水之月 || 73 || - || [[Image:RankE2.png]] | ||
|- | |- | ||
| [[Image:GANEW.png]] || 鏡之花羽 || | | [[Image:GANEW.png]] || 鏡之花羽 || 68 || - || [[Image:RankE2.png]] | ||
|- | |- | ||
| [[Image:GMNEW.png]] || 緋空天羽 || 73 || - || [[Image:RankE2.png]] | | [[Image:GMNEW.png]] || 緋空天羽 || 73 || - || [[Image:RankE2.png]] | ||
|- | |||
| [[Image:SKNEW.png]] || 影漓 || 28 || - || [[Image:RankE2.png]] || rowspan=5 | - | |||
|- | |||
| [[Image:LHNEW.png]] || 欣凪 || 25 || - || [[Image:RankE2.png]] | |||
|- | |||
| [[Image:VKNEW.png]] || 櫻華緋鳶 || 15 || - || [[Image:RankE2.png]] | |||
|- | |||
| [[Image:VKNEW.png]] || 熾月之夢 || 15 || - || [[Image:RankE2.png]] | |||
|- | |||
| [[Image:VKNEW.png]] || 羽落天翔 || 15 || - || [[Image:RankE2.png]] | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |