User:S910302tw: Difference between revisions
From Elwiki
→Characters
No edit summary |
|||
Line 14: | Line 14: | ||
| [[Image:CNNEW.png]] || 櫻庭千羽 || 85 || - || [[Image:RankE2.png]] | | [[Image:CNNEW.png]] || 櫻庭千羽 || 85 || - || [[Image:RankE2.png]] | ||
|- | |- | ||
| [[Image:DWNEW.png]] || 言靈水之月 || 73 || - || [[Image:RankE2.png]] | | [[Image:DWNEW.png]] || 言靈水之月 || 73 || - || [[Image:RankE2.png]] | ||
|- | |||
| [[Image:GMNEW.png]] || 緋空天羽 || 73 || - || [[Image:RankE2.png]] | |||
|- | |- | ||
| [[Image:GANEW.png]] || 鏡之花羽 || 68 || - || [[Image:RankE2.png]] | | [[Image:GANEW.png]] || 鏡之花羽 || 68 || - || [[Image:RankE2.png]] | ||
|- | |- | ||
| [[Image:SKNEW.png]] || 影漓 || 28 || - || [[Image:RankE2.png]] || rowspan=5 | - | | [[Image:SKNEW.png]] || 影漓 || 28 || - || [[Image:RankE2.png]] || rowspan=5 | - |