Nuclear/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| [[Image:Nuclear.png]] | | [[Image:Nuclear.png]] | ||
| {{SkillTypeCN|SA|B}} 雷文召唤巨大的飞弹在前方投下,引发剧烈的爆炸。 | | {{SkillTypeCN|SA|B}} 雷文召唤巨大的飞弹在前方投下,引发剧烈的爆炸。 | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillTextCN|真|1.2}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |