NPCs: Difference between revisions
From Elwiki
→Main NPCs
IceSoulMOG (talk | contribs) |
|||
Line 579: | Line 579: | ||
| Nasod Bird | | Nasod Bird | ||
| One of [[Theodore]]'s Nasod Birds. | | One of [[Theodore]]'s Nasod Birds. | ||
|- | |||
| [[File:ElysionTreePinkHead.png|87px]]<br>[[File:ElysionTreeBlueHead.png|87px]] | |||
| [[Elysion Tree]] | |||
| Elysion Tree | |||
| El filled Tree in [[Elysion]]. | |||
|} | |} | ||