Big Bang Stream/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
→支援连段
m (Text replacement - "(\[\[ *:?|link *=) *Elements\/([^]]*)\]\]" to "${1}Enchanting Equipment/${2}]]") |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→支援连段) |
||
Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
| {{CDRU}}{{CX}} || | | {{CDRU}}{{CX}} || | ||
|- | |||
| [[Siege Shelling/zh-hans|固定炮击]] {{CZ}} || | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |