Category:2转被动技: Difference between revisions
From Elwiki
→艾因
m (Text replacement - "终焉奇术师" to "奇术师") |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→艾因) |
||
Line 449: | Line 449: | ||
| width="40" | [[File:AmTP3.png]] | | width="40" | [[File:AmTP3.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Power of Creation/zh-hans|创造之力]] | | align="center" width="150" | [[Power of Creation/zh-hans|创造之力]] | ||
|- | |||
| colspan=2 |<center>'''[[Erbluhen Emotion/zh-hans|情感师]]'''</center> | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:EEPassive1.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Inner Growth/zh-hans|内心成长]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:EEPassive2.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Communion/zh-hans|多彩的共感]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:EEPassive3.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Proof Eid/zh-hans|艾依特之证]] | |||
|} | |} | ||
|} | |} |