User:Lushaex: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| [[Evalinara]] || [[File:CNTransNEW.png|link=Code: Nemesis/Transcendence]] || Treasure Hunter || N/A | | [[Evalinara]] || [[File:CNTransNEW.png|link=Code: Nemesis/Transcendence]] || Treasure Hunter || N/A | ||
|- | |||
|rowspan=1|[[File:RavenNEW.png|link=Raven]] || [[Daed]] || [[File:VCNEW.png|link=Veteran_Commander]] ||Treasure Hunter ||N/A | |||
|- | |- | ||
|rowspan=2|[[Image:AddNEW.png|40px|link=Add]]|| [[Schadd]] || [[Image:LPNEW.png|40px|link=Lunatic Psyker]] || || N/A | |rowspan=2|[[Image:AddNEW.png|40px|link=Add]]|| [[Schadd]] || [[Image:LPNEW.png|40px|link=Lunatic Psyker]] || || N/A |