Consumable: Difference between revisions
→List of Consumables
BurntRamen (talk | contribs) |
|||
Line 324: | Line 324: | ||
| ? | | ? | ||
| ? | | ? | ||
|- | |||
| [[Image:Consume_78040.png]] | |||
| '''Red Apple''' | |||
| Unknown | |||
| Open William Bboru's Fruit Box | |||
|- | |||
| [[Image:Consume_78050.png]] | |||
| '''Silver Apple''' | |||
| Unknown | |||
| Open William Bboru's Fruit Box | |||
|- | |||
| [[Image:Consume_78060.png]] | |||
| '''Purple Apple''' | |||
| Unknown | |||
| Open William Bboru's Fruit Box | |||
|- | |||
| [[Image:Consume_78070.png]] | |||
| '''Green Apple''' | |||
| Unknown | |||
| Open William Bboru's Fruit Box | |||
|- | |||
| [[Image:Consume_78080.png]] | |||
| '''Golden Apple''' | |||
| Unknown | |||
| Open William Bboru's Fruit Box | |||
|- | |||
| [[Image:Consume_78090.png]] | |||
| '''Turquoise Apple''' | |||
| Unknown | |||
| Open William Bboru's Fruit Box | |||
|} | |} |