User:Hatoko: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 4: | Line 4: | ||
|[[File:CNTransNEW.png]] | |[[File:CNTransNEW.png]] | ||
|BulletsStorm | |BulletsStorm | ||
| Lv. | | Lv.95 | ||
|- | |||
|[[File:ChATransNEW.png]] | |||
|Alne | |||
|Lv.73 | |||
|- | |- | ||
|[[File:LPTransNEW.png]] | |[[File:LPTransNEW.png]] | ||
Line 21: | Line 25: | ||
|BreadChaser | |BreadChaser | ||
|Lv.60 | |Lv.60 | ||
|} | |} |