User:Raitou: Difference between revisions
From Elwiki
→Raitou's Characters in INT Server
Line 33: | Line 33: | ||
| [[Image:RankS.png]] || [[Image:ASTransNEW.png]] || '''OtakaRaitou''' || 99 || ValsrathEx || EveStalker || Always | | [[Image:RankS.png]] || [[Image:ASTransNEW.png]] || '''OtakaRaitou''' || 99 || ValsrathEx || EveStalker || Always | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RankNull.png]] || [[Image: | | [[Image:RankNull.png]] || [[Image:SDTransNEW.png]] || '''Seishoku''' || 84 || RewriteEX || None || Always | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RankNull.png]] || [[Image:YRNEW.png]] || '''Ayameni''' || 58 || None || None || | | [[Image:RankNull.png]] || [[Image:YRNEW.png]] || '''Ayameni''' || 58 || None || None || Never | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RankNull.png]] || [[Image:CNNEW.png]] || '''Shioko''' || 70 || None || None || | | [[Image:RankNull.png]] || [[Image:CNNEW.png]] || '''Shioko''' || 70 || None || None || Never | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RankNull.png]] || [[Image:CMNEW.png]] || '''Andreanne''' || 70 || ScionsOfGaia || None || | | [[Image:RankNull.png]] || [[Image:CMNEW.png]] || '''Andreanne''' || 70 || ScionsOfGaia || None || Never | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RankNull.png]] || [[Image:CBSNEW.png]] || '''NaitoSei''' || 71 || ScionsOfGaia || None || | | [[Image:RankNull.png]] || [[Image:CBSNEW.png]] || '''NaitoSei''' || 71 || ScionsOfGaia || None || Never | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RankNull.png]] || [[Image:RoseNEW.png]] || '''KawamuraYui''' || 74 || None || None || | | [[Image:RankNull.png]] || [[Image:RoseNEW.png]] || '''KawamuraYui''' || 74 || None || None || Never | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RankNull.png]] || [[Image:BMNEW.png]] || '''Ravenol''' || 56 || None || None || Never | | [[Image:RankNull.png]] || [[Image:BMNEW.png]] || '''Ravenol''' || 56 || None || None || Never | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RankNull.png]] || [[Image:CielNNEW.png]] || '''Soseira''' || 52 || None || None || | | [[Image:RankNull.png]] || [[Image:CielNNEW.png]] || '''Soseira''' || 52 || None || None || Never | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RankNull.png]] || [[Image: | | [[Image:RankNull.png]] || [[Image:AddNEW.png]] || '''Nariaki''' || 16 || None || None || Sometimes | ||
|- | |||
| [[Image:RankNull.png]] || [[Image:SKNEW.png]] || '''Nilfhiemr''' || 42 || None || None || Sometimes | |||
|- | |||
| [[Image:RankNull.png]] || [[Image:LENEW.png]] || '''Lost Symphony''' || 21 || None || None || Sometimes |