Material: Difference between revisions
From Elwiki
Just to finish off this old page.
No edit summary |
(Just to finish off this old page.) |
||
Line 144: | Line 144: | ||
| 1,000 ED | | 1,000 ED | ||
| Ancient Guardian Set | | Ancient Guardian Set | ||
|- | |||
| [[File:HQ Shop Item 153778.png]] | |||
| Token of War | |||
| [[8-X]] | |||
| 1,000 ED | |||
| Sand Blast Set | |||
|} | |} | ||
{{IM Items}} | {{IM Items}} | ||
{{Guides}} | {{Guides}} |