Guild:Affliction: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
Maereyes123 (talk | contribs) No edit summary |
Maereyes123 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
|- | |- | ||
| [[Image:OptTransNEW.png]] || '''Oppaitimus''' || 99 || '''Ducks''' || None || Semi || [[Image:ElTower.png]] | | [[Image:OptTransNEW.png]] || '''Oppaitimus''' || 99 || '''Ducks''' || None || Semi || [[Image:ElTower.png]] | ||
|- | |||
| [[Image:CrRTransNEW.png]] || '''AhiRose''' || 99 || '''Ducks''' || None || No | |||
|- | |- | ||
| [[Image:NBTransNEW.png]] || '''LuMae''' || 99 || '''Ducks''' || None || Yes | | [[Image:NBTransNEW.png]] || '''LuMae''' || 99 || '''Ducks''' || None || Yes | ||
Line 17: | Line 19: | ||
| [[Image:CrATransNEW.png]] || '''iKhieMey''' || 99 || '''Ducks''' || None || No || [[Image:Title_690.png]] | | [[Image:CrATransNEW.png]] || '''iKhieMey''' || 99 || '''Ducks''' || None || No || [[Image:Title_690.png]] | ||
|- | |- | ||
| [[Image: | | [[Image:BHTransNEW.png]] || '''Maeyey''' || 99 || '''Ducks''' || None || No | ||
|- | |- | ||
| [[Image:YRTransNEW.png]] || '''ClumsyAra''' || 99 || '''Ducks''' || '''Gladiolus''' || No | | [[Image:YRTransNEW.png]] || '''ClumsyAra''' || 99 || '''Ducks''' || '''Gladiolus''' || No |