User:PhoenixFire13: Difference between revisions
From Elwiki
→Characters
Line 29: | Line 29: | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RenaNEW.png]] || Horosa || 97 || [[Image:Aero_Tornado.PNG]] || [[Image:Assault_Kick.PNG]] || {{tag|#7f0||[MysMes]|stroke=black}} | | [[Image:RenaNEW.png]] || Horosa || 97 || [[Image:Aero_Tornado.PNG]] || [[Image:Assault_Kick.PNG]] || {{tag|#7f0||[MysMes]|stroke=black}} | ||
|- | |||
| [[Image:SDTransNEW.png]] || Yukinekora || 73 || [[Image:ShallowAssault.png]] || [[Image:Breaking.png]] || {{tag|#7f0||[MysMes]|stroke=black}} | |||
|} | |} |