Mount System: Difference between revisions
→File:Pet Icon.png Full List of Mounts
Line 130: | Line 130: | ||
|- | |- | ||
| [[File:BicycleNellIcon.png]] || Bicycle-Nell (자전거 - 넬) || [[File:CelesIcon.png]] || Celes (케레스) | | [[File:BicycleNellIcon.png]] || Bicycle-Nell (자전거 - 넬) || [[File:CelesIcon.png]] || Celes (케레스) | ||
|- | |||
| [[File:DarkGriffinIcon.png]] || Dark Griffin (다크그리핀) | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |