Rage Hearts/Skills/fr: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
m (Text replacement - " (Force)" to "/ModA") |
No edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
| align="center" width="150" | [[Nuclear/ModA/fr|Attaque nucléaire]] | | align="center" width="150" | [[Nuclear/ModA/fr|Attaque nucléaire]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | {{Force|Arcenemy.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Archenemy/ModA/fr|Ennemi juré]] | |||
| width="40" | {{Force|Wild Charge.png}} | | width="40" | {{Force|Wild Charge.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Wild Charge/ModA/fr|Assaut sauvage]] | | align="center" width="150" | [[Wild Charge/ModA/fr|Assaut sauvage]] | ||
|- | |||
| width="40" | {{Force|RFTrans1.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Maximum Dive/ModA/fr|Chute maximale]] | |||
|} | |} | ||