This Will Sting: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| [[File:DaydreamerSkill1.png]] | | [[File:DaydreamerSkill1.png]] | ||
| {{SkillType|SA|S}} - | | {{SkillType|SA|S}} - | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|Laby's Friend?}} | |||
|- | |- | ||
| | | |