El Resonance/fr: Difference between revisions
From Elwiki
→Mises à jour
Line 124: | Line 124: | ||
|- | |- | ||
| - || 22/05/2019 || colspan =2 align="left" | | | - || 22/05/2019 || colspan =2 align="left" | | ||
*Refonte des passifs | *Refonte des passifs. | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
{{MainGuides/fr}} | {{MainGuides/fr}} |