Category:Deleted Active Skills: Difference between revisions
From Elwiki
→Rena
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) (→Rena) |
||
Line 48: | Line 48: | ||
| width="40" | [[File:Entangle.png]] | | width="40" | [[File:Entangle.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Entangle]] | | width="150" align="center" | [[Entangle]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Entangle.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Invisible Trap]] | |||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File:Middle_Kick.png]] | | width="40" | [[File:Middle_Kick.png]] |