Grand Master/Skills: Difference between revisions
From Elwiki
→Special Active
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 90: | Line 90: | ||
| width="40" | [[Image:Dunno.png]] | | width="40" | [[Image:Dunno.png]] | ||
| width="150" align="center" | [[Point Jab]] | | width="150" align="center" | [[Point Jab]] | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Dunno.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Cross Slash X]] | |||
|} | |} | ||