Dungeons: Difference between revisions
→Players
Line 49: | Line 49: | ||
| [[Twisted Time and Space - Fahrmann's Peak|Twisted Time and Space - Fahrmann's Peak]] || 3 ~ 8 | | [[Twisted Time and Space - Fahrmann's Peak|Twisted Time and Space - Fahrmann's Peak]] || 3 ~ 8 | ||
|- | |- | ||
| rowspan= | | rowspan=6 | Event || [[Velder Academy Library]] || 1 | ||
|- | |- | ||
| [[Velder Academy Athletic Meet]] || 1 | | [[Velder Academy Athletic Meet]] || 1 | ||
Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
| [[ELSTAR Showcase]] || 1 | | [[ELSTAR Showcase]] || 1 | ||
|- | |||
| [[ELSTAR Fan Autograph Session]] || 1 | |||
|- | |- | ||
| rowspan=3 | Guild || [[Hungry Ghost]] || 2 ~ 6 | | rowspan=3 | Guild || [[Hungry Ghost]] || 2 ~ 6 |