Eternity Winner/Skills/fr: Difference between revisions
→Compétence d'alternance
No edit summary |
|||
Line 16: | Line 16: | ||
| width="40" | {{Force|SparkyChildSkill1.png}} | | width="40" | {{Force|SparkyChildSkill1.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Hang On!/ModA/fr|Il faut tenir !]] | | align="center" width="150" | [[Hang On!/ModA/fr|Il faut tenir !]] | ||
| width="40" | {{Force|SparkyChildSkill2.png}} | | width="40" | {{Force|SparkyChildSkill2.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Kapow Punch/ModA/fr|Poing puissant]] | | align="center" width="150" | [[Kapow Punch/ModA/fr|Poing puissant]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | {{Force|SparkyChildSkill7.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Smash/ModA/fr|Smash]] | |||
| width="40" | {{Force|SparkyChildSkill8.png}} | | width="40" | {{Force|SparkyChildSkill8.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Super Laby Bomb/ModA/fr|Sphère de Laby]] | | align="center" width="150" | [[Super Laby Bomb/ModA/fr|Sphère de Laby]] | ||
|- | |||
| width="40" | {{Force|RumblePumnSkill5.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[I am Stone/ModA/fr|Dur comme fer]] | |||
| width="40" | {{Force|RumblePumnTSkill3.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Screw Punch/ModA/fr|Poing spirale]] | |||
|- | |||
| width="40" | {{Force|RumblePumnTSkill4.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Mont Blanc/ModA/fr|Mont blanc]] | |||
|} | |} | ||