Trapping Ranger: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Tree
Line 30: | Line 30: | ||
<br> | <br> | ||
=== [[ | === Skill Tree === | ||
{| class="mw-collapsible mw-collapsed" cellpadding="10" | |||
| colspan=6 | | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:RPassive2.png|link=Basic Magic Defense Training]] | |||
| | |||
| [[File:Rail Stinger.PNG|link=Rail Stinger]] | |||
| [[File:Risingfalcon.png|link=Rising Falcon]] | |||
| 0 SP | |||
|- | |||
| [[File:RPassive1.png|link=Basic_Physical_Defense_Training]] | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| | |||
| [[File:Perfect Strom.PNG|link=Perfect Storm]] | |||
| | |||
| 5 SP | |||
|- | |||
| [[File:RPassive3.png|link=Basic Strength Training]] | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| [[File:Assault Kick.PNG|link=Assault Kick]] | |||
| | |||
| | |||
| 10 SP | |||
|- | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| [[File:RPassive4.png|link=Basic Magic Training]] | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| | |||
| [[File:Siege.PNG|link=Siege]] | |||
| 15 SP | |||
|- | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| [[File:RActive2.png|link=Magic Accelerator]] | |||
| [[File:Multiplestinger.png|link=Multiple Stinger]] | |||
| | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| 20 SP | |||
|- | |||
| [[File:RActive4.png|link=Power Accelerator]] | |||
| [[File:RActive3.png|link=Shield Accelerator]] | |||
| | |||
| | |||
| [[File:Siege Swift.PNG|link=Siege Swift]] | |||
| 25 SP | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:Phoenix Strike.PNG|link=Phoenix Strike]] | |||
| [[File:Aero Tornado.PNG|link=Aero Tornado]] | |||
| | |||
| 30SP | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| [[File:Back Tumbling Shot.PNG|link=Back Tumbling Shot]] | |||
| 35 SP | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:Explosiontrap.png|link=Explosion Trap]] | |||
| [[File:Evoke.png|link=Evoke]] | |||
| | |||
| 40 SP | |||
|- | |||
| [[File:STPassive2.png|link=Intermediate Strength Training]] | |||
| [[File:Intermediate_Magic_Training.PNG|link=Intermediate Magic Training]] | |||
| [[File:Huntersability.png|link=Hunter's Ability]] | |||
| | |||
| | |||
| 45 SP | |||
|- | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| [[File:Trappingarrow.png|link=Trapping Arrow]] | |||
| | |||
| 50 SP | |||
|- | |||
| [[File:STactive3.png|link=Power Adrenaline]] | |||
| [[File:Magic Attack Advanced Buff.PNG|link=Magic Adrenaline]] | |||
| [[File:Arrowdown.gif|center]] | |||
| [[File:Sharpenarrow.png|link=Sharpen Arrow]] | |||
| [[File:Reflect Kick.png|link=Reflect Kick]] | |||
| 55 SP | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:Vitalpointpiercing.png|link=Vital Point Piercing]] | |||
| [[File:Fatality.png|link=Fatality]] | |||
| | |||
| 60 SP | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:Callofruin.png|link=Call of Ruin]] | |||
| [[File:Karma.png|link=Karma]] | |||
| | |||
| 65 SP | |||
|} | |||
<br> | <br> | ||
== Additional Combos == | == Additional Combos == | ||