Fatal Fury: Difference between revisions
m
→Skill Information
Line 83: | Line 83: | ||
| 5 | | 5 | ||
| align=center | 313% | | align=center | 313% | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=21 | 5 | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=21 | 150 MP | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=21 | 8 Seconds | ||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
Line 162: | Line 162: | ||
|38 | |38 | ||
| align=center |447% | | align=center |447% | ||
|- | |||
|21 | |||
|40 | |||
| align=center |454% | |||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> |