Artillery Strike - Quantum Ballista: Difference between revisions
From Elwiki
m
no edit summary
No edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 36: | Line 36: | ||
| rowspan="9" | 300 MP | | rowspan="9" | 300 MP | ||
| rowspan="9" | 35 seconds | | rowspan="9" | 35 seconds | ||
|- align="center" | |||
| align="left" | 2 | |||
| 174% | |||
| 5978% | |||
|} | |} | ||