Extreme Heavenly Love: Difference between revisions
From Elwiki
Add Elesis to table
(Add Elesis to table) |
|||
Line 14: | Line 14: | ||
| align=center style="border-style: solid; border-width: 1px" | '''Master''' | | align=center style="border-style: solid; border-width: 1px" | '''Master''' | ||
| align=center style="border-style: solid; border-width: 1px" | '''Requirement''' | | align=center style="border-style: solid; border-width: 1px" | '''Requirement''' | ||
|- | |||
| [[Elesis]] | |||
| align=center rowspan=8 | Lv.2 | |||
| align=center rowspan=8 | [[Wedding System|(Just)Couple]] | |||
|- | |- | ||
| [[Elsword]] | | [[Elsword]] | ||
|- | |- | ||
| [[Rena]] | | [[Rena]] |