Dungeons: Difference between revisions
→Players
Line 49: | Line 49: | ||
| [[Twisted Time and Space - Fahrmann's Peak|Twisted Time and Space - Fahrmann's Peak]] || 3 ~ 8 | | [[Twisted Time and Space - Fahrmann's Peak|Twisted Time and Space - Fahrmann's Peak]] || 3 ~ 8 | ||
|- | |- | ||
| rowspan= | | rowspan=8 | Event || [[Velder Academy Library]] || 1 | ||
|- | |- | ||
| [[Velder Academy Athletic Meet]] || 1 | | [[Velder Academy Athletic Meet]] || 1 | ||
Line 62: | Line 62: | ||
|- | |- | ||
| [[Elrios City Run]] || 1 ~ 4 | | [[Elrios City Run]] || 1 ~ 4 | ||
|- | |||
| [[Elrios City Defense]] || ? | |||
|- | |- | ||
| rowspan=3 | Guild || [[Hungry Ghost]] || 2 ~ 6 | | rowspan=3 | Guild || [[Hungry Ghost]] || 2 ~ 6 |