Ice Burners/pl: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
No edit summary |
|||
Line 212: | Line 212: | ||
*Dawniej części strojów z Roztapiacza Lodu wylatywały na losową postać bez kostki. | *Dawniej części strojów z Roztapiacza Lodu wylatywały na losową postać bez kostki. | ||
*Każda postać w grze posiada przerywnik umiejętności oraz specjalną grafikę reklamującą wybrany Roztapiacz Lodu: | *Każda postać w grze posiada przerywnik umiejętności oraz specjalną grafikę reklamującą wybrany Roztapiacz Lodu: | ||
{| cellpadding="3" border="1" style="border-collapse: collapse;" | |||
|- style="background-color: {{ColorSel|IceBurners|46}};" class="textfloat" | |||
! width=1 | Ikona !! Nazwa stroju !! Postać !! Ikona !! Nazwa stroju !! Postać | |||
|- | |||
| [[File:BMAddItem.png]] | |||
| Mroczny Zakon | |||
| Elsword/Elesis | |||
| [[File:ET3AddItem.png]] | |||
| Łowca Potworów 3 | |||
| Aisha/Add | |||
|- | |||
| [[File:CAAddItem.png]] | |||
| Arena Szachowa | |||
| Rena | |||
| [[File:Item_-_Oasis_Drop.png]] | |||
| Trufla Shaviana | |||
| Raven | |||
|- | |||
| [[File:RFAddItem.png]] | |||
| Piękno Kwiatów | |||
| Eve | |||
| [[File:SerAddItem.png]] | |||
| [Biały Smok] Serbius | |||
| Chung | |||
|- | |||
| [[File:CLAddItem.png]] | |||
| Kołysanka Półksiężyca | |||
| Ara | |||
| [[File:DDRAddItem.png]] | |||
| Władca Zmierzchu | |||
| Lu | |||
|- | |||
| [[File:DDRAddItem.png]] | |||
| Władca Porannego Światła | |||
| Ciel | |||
| [[File:NerAddItem.png]] | |||
| Nereid | |||
| Rose/Laby | |||
|} | |||
<br> | <br> | ||
{{Ice Burners}} | {{Ice Burners}} | ||
{{Guides PL}} | {{Guides PL}} |