Event Maps/pl: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 18: | Line 18: | ||
| {{ddeckpl|Velder Academy Athletic Meet|VelderAcademySportsFestival|Święto sportu Akademii Belder|NoNumber=true}} | | {{ddeckpl|Velder Academy Athletic Meet|VelderAcademySportsFestival|Święto sportu Akademii Belder|NoNumber=true}} | ||
| {{ddeckpl|Dessert Cafe|DessertCafe|Cukiernia|NoNumber=true}} | | {{ddeckpl|Dessert Cafe|DessertCafe|Cukiernia|NoNumber=true}} | ||
|- | |||
| {{ddeckpl|ELSTAR Showcase|ElStar Showcase Select|Inauguracyjny Koncert Elstar|NoNumber=true}} | |||
|} | |} | ||
<span style="display:none">}}</span> | <span style="display:none">}}</span> |