Flame Geyser: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
No edit summary |
|||
Line 90: | Line 90: | ||
| 1 | | 1 | ||
| align=center | 409% | | align=center | 409% | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=30 | 6 | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=30 | 8 | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=30 | 150 MP | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=30 | 8 Seconds | ||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
Line 125: | Line 125: | ||
|9 | |9 | ||
|16 | |16 | ||
| align=center | | | align=center |483% | ||
|- | |- | ||
|10 | |10 | ||
Line 173: | Line 173: | ||
|21 | |21 | ||
|40 | |40 | ||
|align=center |593% | | align=center |593% | ||
|- | |||
|22 | |||
|42 | |||
| align=center |602% | |||
|- | |||
|23 | |||
|44 | |||
| align=center |611% | |||
|- | |||
|24 | |||
|46 | |||
| align=center |621% | |||
|- | |||
|25 | |||
|48 | |||
| align=center |630% | |||
|- | |||
|26 | |||
|50 | |||
| align=center |639% | |||
|- | |||
|27 | |||
|52 | |||
| align=center |648% | |||
|- | |||
|28 | |||
|54 | |||
| align=center |657% | |||
|- | |||
|29 | |||
|56 | |||
| align=center |667% | |||
|- | |||
|30 | |||
|58 | |||
| align=center |676% | |||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> |