Fatal Fury: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Line 51: | Line 51: | ||
| align="left" | 1 | | align="left" | 1 | ||
| 238% | | 238% | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" | 5 | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" | 175 MP | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" | 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
| 2 | | 2 | ||
Line 69: | Line 69: | ||
| 6 | | 6 | ||
| align=center | 524% | | align=center | 524% | ||
|- | |||
| 7 | |||
| align=center | 595% | |||
|- | |||
| 8 | |||
| align=center | 666% | |||
|- | |||
| 9 | |||
| align=center | 762% | |||
|- | |||
| 10 | |||
| align=center | 857% | |||
|} | |} | ||
|-| | |-| | ||
Line 84: | Line 97: | ||
| 5 | | 5 | ||
| align=center | 313% | | align=center | 313% | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=30 | 5 | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=30 | 150 MP | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=30 | 8 Seconds | ||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
Line 167: | Line 180: | ||
|40 | |40 | ||
| align=center |454% | | align=center |454% | ||
|- | |||
|22 | |||
|42 | |||
| align=center |461% | |||
|- | |||
|23 | |||
|44 | |||
| align=center |468% | |||
|- | |||
|24 | |||
|46 | |||
| align=center |475% | |||
|- | |||
|25 | |||
|48 | |||
| align=center |482% | |||
|- | |||
|26 | |||
|50 | |||
| align=center |489% | |||
|- | |||
|27 | |||
|52 | |||
| align=center |496% | |||
|- | |||
|28 | |||
|54 | |||
| align=center |503% | |||
|- | |||
|29 | |||
|56 | |||
| align=center |510% | |||
|- | |||
|30 | |||
|58 | |||
| align=center |517% | |||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> |