Lunatic Scud: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 65 || 68% || 164% || 525% || 324% | | align="left" | 1 || 65 || 68% || 164% || 525% || 324% | ||
|rowspan= | |rowspan=30 | 30? | ||
|rowspan= | |rowspan=30 | 18? | ||
|rowspan= | |rowspan=30 | 6 | ||
|rowspan= | |rowspan=30| ? | ||
| rowspan= | | rowspan=30 | 300 MP | ||
| rowspan= | | rowspan=30 | 180 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 70 || 73% || 176% || 564% || 348% | | align="left" | 2 || 70 || 73% || 176% || 564% || 348% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 75 || % || % || % || % | | align="left" | 3 || 75 || 78% || 189% || 604% || 373% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 80 || 83% || 201% || 643% || 397% | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || 85 || 88% || 213% || 683% || 421% | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || 90 || 94% || 226% || 722% || 446% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 95 || 99% || 238% || 761% || 470% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 100 || 104% || 250% || 801% || 494% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 105 || 109% || 262% || 840% || 518% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 110 || 114% || 275% || 879% || 543% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 115 || 119% || 287% || 919% || 567% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 120 || 124% || 299% || 958% || 591% | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || 125 || 129% || 312% || 998% || 616% | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || 130 || 134% || 324% || 1037% || 640% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 135 || 139% || 336% || 1076% ||664 % | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 140 || 145% || 349% || 1116% || 689% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 145 || 150% || 361% || 1155% || 713% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 150 || 155% || 373% || 1194% || 737% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 155 || 160% || 385% || 1234% || 761% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 || 160 || 165% || 398% || 1273% || 786% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || 165 || 170% || 410% || 1313% || 810% | |||
|- | |||
| align="left" | 22 || 170 || 175% || 422% || 1352% || 834% | |||
|- | |||
| align="left" | 23 || 175 || 180% || 435% || 1391% || 859% | |||
|- | |||
| align="left" | 24 || 180 || 185% || 447% || 1431% || 883% | |||
|- | |||
| align="left" | 25 || 185 || 190% || 459% || 1470% || 907% | |||
|- | |||
| align="left" | 26 || 190 || 196% || 472% || 1509% || 932% | |||
|- | |||
| align="left" | 27 || 195 || 201% || 484% || 1549% || 956% | |||
|- | |||
| align="left" | 28 || 200 || 206% || 496% || 1588% || 980% | |||
|- | |||
| align="left" | 29 || 205 || 211% || 508% || 1628% || 1004% | |||
|- | |||
| align="left" | 30 || 210 || 216% || 521% || 1667% || 1029% | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
==Tips and Details== | |||
* PEW PEW PEW PEW PEW PEW PEW BOOM | |||
{{CNKRSkills}} | {{CNKRSkills}} |