Phoenix Talon: Difference between revisions
→Skill Information
No edit summary |
|||
Line 39: | Line 39: | ||
|- | |- | ||
| 1<br> | | 1<br> | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" | 8 | ||
| 144%<br> | | 144%<br> | ||
| 129% | | 129% | ||
Line 48: | Line 48: | ||
| 10 MP<br> | | 10 MP<br> | ||
| 30 Seconds | | 30 Seconds | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" | 300 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" | 30 Seconds | ||
|- | |- | ||
| 2<br> | | 2<br> | ||
Line 89: | Line 89: | ||
| 20%<br> | | 20%<br> | ||
| 10 MP<br> | | 10 MP<br> | ||
| 30 Seconds | |||
|- | |||
| 6<br> | |||
| 317%<br> | |||
| 283% | |||
| 418%<br> | |||
| 412% | |||
| 20 Seconds<br> | |||
| 20%<br> | |||
| 11 MP | |||
| 30 Seconds | | 30 Seconds | ||
|} | |} | ||
Line 113: | Line 123: | ||
<br> | <br> | ||
== Tips and Details == | == Tips and Details == |