Outrage Strike: Difference between revisions
m
→Skill Information
Line 35: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || ?? || ?? | | align="left" | 6 || ?? || ?? | ||
|- | |||
| align="left" | 7 || ?? || ?? | | align="left" | 7 || ?? || ?? | ||
|- | |- | ||
Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || ?? || ?? | | align="left" | 12 || ?? || ?? | ||
|- | |||
| align="left" | 13 || ?? || ?? | | align="left" | 13 || ?? || ?? | ||
|- | |- |