User:Jeanlucascp/pt-br: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
Jeanlucascp (talk | contribs) No edit summary |
Jeanlucascp (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 199: | Line 199: | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Nisha}};"| [[File:DaydreamerHyper.png|link=Labyrinth_Daydream/pt-br|Devaneios do Labirinto]] | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Nisha}};"| [[File:DaydreamerHyper.png|link=Labyrinth_Daydream/pt-br|Devaneios do Labirinto]] | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Nisha}};"| [[File:Flag-br.png]] International '''Gaia''' | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Nisha}};"| [[File:Flag-br.png]] International '''Gaia''' | ||
|- | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:Icon - Silent Shadow (Trans).png|link=Silent Shadow/pt-br|Sombra Silenciosa]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| '''OmbreLunaire'''<br> | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [99] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]]<br>[[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:Dunno.png|link=]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:Dunno.png|link=]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:Flag-br.png]] International '''Gaia''' | |||
|- | |- | ||
<br> | <br> | ||
{{Personagens}} | {{Personagens}} |