Hunter's Destiny: Difference between revisions
m
→Skill Information: Minor
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
m (→Skill Information: Minor) |
||
Line 107: | Line 107: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 70 || 321% || 4516% | | align="left" | 2 || 70 || 321% || 4516% | ||
|- | |||
| align="left" | 3 || 75 || 340% || 4782% | |||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> |