Charged Bolt - Hedgehog: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 7: | Line 7: | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
== Skill Information == | |||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | |||
|- align=center style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:lightgrey" | |||
! Skill Level | |||
! Level Required | |||
! Barbed Metal(Magical) | |||
! MP Cost | |||
! Cooldown | |||
|- align=center | |||
| align=left | 1 | |||
| 35 | |||
| 291% per hit | |||
| rowspan=20 | 100MP | |||
| rowspan=20 | 8 | |||
|- align=center | |||
| align=left | 2 | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 3 | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 4 | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 5 | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 6 | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 7 | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 8 | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 9 | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 10 | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 11 | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 12 | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 13 | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 14 | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 15 | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 16 | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 17 | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 18 | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 19 | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- align=center | |||
| align=left | 20 | |||
| ? | |||
| ? | |||
|} | |||
<br> | |||
{{OTSkillsKR}} | {{OTSkillsKR}} |